На станції Чорноморськ-порт відновлено проїзд автотранспорту після ремонту переїзду

На автомобільному переїзді 12 км станції Чорноморськ-порт з вечора понеділка, 24 січня, відновлено рух автотранспорту після проведення ремонтних робіт. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту Чорноморськ.

Закінчено ремонт покриття переїзду 12 км (3-й район порту). Рух автотранспорту через залізничний переїзд 12 км відкрито і здійснюється у звичайному режимі згідно схеми руху автотранспорту”, — зазначила прес-служба.

Адміністрація порту поінформувала у цьому зв’язку про припинення дії Тимчасової схеми напрямку руху вантажного автотранспорту, встановленої на період ремонту залізничного переїзду.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Рух автотранспорту на автомобільному переїзді 12 км станції Чорноморськ-порт був закритий для проведення ремонтних робіт з 20 січня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *