На станції Чорноморськ-порт на шість днів перекриють проїзд автотранспорту для ремонту переїзду

На автомобільному переїзді 12 км станції Чорноморськ-порт із четверга, 20 січня, буде закрито рух автотранспорту для проведення ремонтних робіт. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту Чорноморськ.

На підставі листа начальника Одеської дистанції колії регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Морозовського В.Т., адміністрація морського порту Чорноморськ інформує про заборону пропуску автотранспорту через переїзд 12 км станції Чорноморськ-порт у зв’язку із заміною рейко-шпальної решітки (центральний переїзд 3-го району порту Чорноморськ)”, — зазначила прес-служба.

Заборона діятиме з 8:00 20 січня до 17:00 25 січня 2022 року. Адміністрація порту просить інформувати автоперевізників про можливі ускладнення та затримки при здійсненні в’їзду/виїзду на/з основної території морського порту Чорноморськ.

На період ремонтних робіт організація руху транспортних засобів у порту здійснюватиметься згідно тимчасовою схемою руху вантажного автотранспорту на території порту, яка почне діяти зранку 20 січня.

На станції Чорноморськ-порт на шість днів перекриють проїзд автотранспорту для ремонту переїзду
Фото: ilk.uspa.gov.ua

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Наприкінці грудня — початку січня адміністрація порту Чорноморськ закривала рух автотранспорту на автомобільному переїзді 8 км станції Чорноморськ-порт для проведення ремонтних робіт.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *