На півдні Одещини запустять пасажирські перевезення катером на підводних крилах

За погодженням з військовими, через Дністровський лиман між Овідіополем і Білгород-Дністровським відкривається маршрут пасажирського катера на підводних крилах. Як повідомила прес-служба Одеської районної військової адміністрації, відповідний наказ підписано у середу, 24 травня.

Маршрут вже відпрацьовано в тестовому режимі, аби врахувути усі безпекові вимоги військового командування. Компанія-перевізник «Нібулон» провела відповідні роботи з підготовки судна, промірів глибин і тралення акваторій. За один рейс скористатися катером зможуть до 50 осіб”, — запевняють у РВА.

Пасажирське судно на підводних крилах відправлятиметься від причалу №1 у Білгород-Дністровському до причалу «Нова пристань» в Овідіополі мінімум тричі на день, та ще тричі — у зворотному напрямку.

Робота цієї переправи через Дністровський лиман дасть можливість людям за 20-30 хвилин пересісти в Овідіополі на місцеві автобуси та дістатися Одеси приблизно за годину. Вже найближчим часом це сполучення запрацює”, — запевнив начальник Одеської райадміністрації Юрій Крук.

У 2022 році вперше за останні 20 років розпочалися пасажирські перевезення через Дністровський лиман між Овідіополем та Білгород-Дністровським. За час курсування, із середини серпня до кінця жовтня 2022 року, було перевезено понад 8 тис. пасажирів.

Запуск водного маршруту значно покращив логістику, яка стала проблемною, зокрема у зв’язку з тим, що російські військові зруйнували ракетними ударами залізнично-автомобільний міст через Дністровський лиман.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *