На Майорці затримали супер яхту російського мільярдера Вексельберга

Уряд США затримав в Іспанії мегаяхту, що належить російському мільярдеру Віктору Вексельбергу, тісно пов’язаному з Владіміром Путіним. Про це повідомляє “Європейська правда”.

За даними агентства АР, у понеділок цивільна гвардія Іспанії та федеральні агенти США висадилися на яхті на пристані Пальма-де-Майорки, столиці іспанських Балеарських островів у Середземному морі.

Репортери AP на місці події бачили, як поліція входила та виходила з яхти в понеділок вранці. Затримання яхти підтвердили дві поінформовані особи на умовах анонімності. Представник іспанської цивільної гвардії підтвердив, що офіцери іспанської поліції та ФБР були на пристані для обшуку судна в понеділок вранці, пообіцявши оприлюднити додаткові подробиці пізніше.

Джерело в цивільній гвардії повідомило, що затримана яхта – це Tango, 78-метрове судно під прапором Островів Кука, яке оцінюється у $120 млн.
Яхта входить до активів, пов’язаних з Віктором Вексельбергом, мільярдером і близьким соратником президента Росії Владіміра Путіна.

Усі активи Вексельберга у США заморожені, а американським компаніям заборонено вести відносини з ним та його структурами.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *