На майбутній естакаді нової дороги до Одеського порту встановили перші опори

На будівництві нової дороги до Одеського морського порту облаштовано перші три опори майбутньої естакади, яка стане важливою частиною цієї траси. Про це повідомила прес-служба Державного агентства автошляхів «Укравтодор».

На основному проїзді дороги до порту вже відсипано 368,2 тис. тонн піску. Для укріплення основи нанесено 22,7 тис. квадратних метрів геотекстилю. На майбутній естакаді зведено перші три опори, встановлено 36 бурових стовпів на глибину до 45 метрів та розпочато роботи з монтажу каркасу”, — поінформувала прес-служба.

Наразі активно продовжується спорудження бурових стовпів на ключовому елементі дороги — 546-метровій естакаді. Всього заплановано звести 248 стовпів.

Естакада, що будується, є важливим елементом нової цементобетонної дороги до Одеського морського порту, протяжністю 5,3 км. Вона з’єднає автодорогу М-28 Одеса—Південний з Одеським морським портом. Естакада буде завдовжки 568 метрів. Її приєднають до вже існуючої естакади АМПУ.

Наприкінці жовтня 2021 року компанія-підрядник будівництва нової під’їзної автодороги до Одеського морського порту розпочала облаштування перших опорних частин майбутньої естакади.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У лютому 2021 року «Укравтодор» за підсумками тендерного аукціону, що відбувся в системі електронних закупівель Prozorro, визначив ТОВ «Ростдорбуд» підрядником будівництва автомобільної дороги державного значення «Під’їзд до Одеського морського торговельного порту». Виконання робіт за умови надходження належного фінансування та відсутності факторів, що перешкоджають будівництву, заплановано на період 2021-2022 років.

У липні 2020 року Служба автомобільних доріг в Одеській області отримала дозвіл міськради Одеси на розробку проекту землеустрою для будівництва та експлуатації автомобільної дороги державного значення «Під’їзд до Одеського морського торговельного порту». Раніше Робоча група при Одеському міському голові погодила запропоновану адміністрацією Одеського морського порту концепцію будівництва нової дороги до порту.

За інформацією адміністрації Одеського морського порту, будівництво нової дороги завершить розпочату в 90-ті роки стратегічну програму виведення за межі житлових мікрорайонів всього трафіку вантажного транспорту порту. В рамках цієї програми, зокрема, було збудовано один із найбільших в Україні шляхопроводів естакадного типу, загальною протяжністю близько семи кілометрів. Концепцію будівництва нової дороги, яка з’єднає шосту чергу естакади з об’їзною дорогою Одеси, було запропоновано адміністрацією порту у 2018 році.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *