На Кінбурнській косі триває військова операція в режимі тиші — ОК «Південь»

Наразі на Кінбурнській косі у Миколаївській області триває військова операція в режимі тиші, і шторм на морі сприяє звільненню цієї території. Про це заявила речниця Оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк, повідомляє «Українська правда».

Специфіка ситуації полягає у тому, що це географічні особливості. Підтягування туди сил ворог здійснює з тієї території, яка тимчасово окупована, тому він може собі дозволяти поновляти резерви навіть після того, як ми наносимо ураження. Тим не менш, ми продовжуємо бойову роботу. Щойно буде результат, ми про нього прозвітуємо. Наразі це військова операція в режимі тиші”, — сказала Гуменюк.

За її словами, через те, що ця територія оточена водою, вона «не настільки потужна, щоб витримати велике скупчення військ». Крім того, наразі навіть погода на боці України.

У цей час там зазвичай дуже сильно штормить. І втриматися, навіть просто перебуваючи на місці, неможливо. Дуже потужні вітри, шторми, навіть природа змиває і зливає ворога з цієї землі”, — зазначила Гуменюк.

За словами представниці ОК «Південь», контроль над косою дозволить убезпечити зерновий коридор із Миколаївського порту.

Вона закликала міжнародних партнерів, звернути увагу на Миколаївський порт і допомогти гарантувати безпеку суден, які будуть звідти виходити. 

Кінбурнська коса розташована на відстані лише 4 км через протоку від Очакова і дозволяє контролювати вхід в Дніпро та Південний Буг, а також прохід до морських портів у Миколаївській та Херсонській областях. Російські окупаційні війська використовують позиції на косі для того, щоб завдавати ракетно-артилерійських ударів по наших захисниках в Очакові та в інших районах уздовж підконтрольної Києву частини узбережжя Чорного моря.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *