На будівництво Кременчуцького моста з Туреччини доправили обладнання для роботи узимку

До Кременчука надійшов черговий транш техніки з Туреччини для будівництва нового мосту через річку Дніпро. Про це повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Цього разу баржі разом з буксиром-криголамом доставили необхідні механізми, які будуть задіяні безпосередньо в зимовий період в акваторії річки для влаштування фундаментів під час зведення пілонів, зокрема — перевезення бетонозмішувачів з берега до місця влаштування труб. Бетонний завод вже змонтований на 100% та успішно пройшов тестові запуски”, — вказала прес-служба.

Наразі підрядником вже влаштовано 24 сталевих труби. Кожна з них проходить три етапи заглиблення за допомогою різних механізмів: віброзаглиблювача, дизель-молота та бурової установки Wirth.

Новий міст буде вантовим із двома пілонами у монолітному залізобетоні коробчастого перерізу висотою 103 метри від верху ростверка. Схема прогонів — 180+360+180 метрів. Загальна довжина прогонів – 720 метрів. Підмостовий габарит — 18,5 метра.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

«Укравтодор» реалізує на Полтавщині один із мегапроектів Національної програми відновлення мостів — будівництво трикілометрового мостового переходу через річку Дніпро. Новий міст стане альтернативою Крюківському мосту, побудованому ще в 1872 році, який давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області.

Згідно з ТЕО, міст буде вантовим і матиме чотири смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він з’єднуватиметься з автошляхом Н-08 Бориспіль—Маріуполь, на лівому — з вуличною мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок. Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

«Укравтодор» планує завершити проект за три роки. Підрядником робіт є турецька компанія Dogus Grubu.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *