MSC та оператор порту Шанхай створять депо для порожніх контейнерів

Оператор порту Шанхай — компанія Shanghai International Port Group (SIPG) та глобальний контейнерний перевізник Mediterranean Shipping Company (MSC) мають намір створити в порту новий центр диспетчеризації порожніх контейнерів.

Як повідомляє Infra News, партнери підписали угоду про створення спільного підприємства з метою прискорити обіг порожніх контейнерів та скоротити дефіцит обладнання, спричинений обумовленими пандемією збоями по всьому логістичному ланцюжку.

У заяві компаній ідеться, що MSC погодилася взяти участь у проекті, оскільки прагне розширити свій бізнес у Китаї в галузі портових операцій, контейнерних перевезень, а також логістики.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У серпні 2021 року SIPG у партнерстві з групою світових контейнерних ліній, включаючи Maersk, CMA CGM та MSC, відкрили центр обробки порожніх контейнерів, щоб прискорити обіг контейнерів на маршрутах, що обслуговують Північно-Східну Азію.

Шанхай вже 12 років поспіль є найбільшим у світі контейнерним портом. У 2021 році порт збільшив перевалку контейнерів порівняно з попереднім роком на 8,1% — до рекордних 47,03 млн TEU.

На початку 2022 року MSC випередила Maersk за місткістю своїх суден, ставши найбільшим оператором контейнерних ліній у світі. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 17,1% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становлять 653 судна (289 власних) місткістю 4,307 млн TEU (1,583 млн TEU). Географія суднозаходів охоплює близько 500 портів на 200 маршрутах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *