MSC розпочне повітряні перевезення вантажів

Глобальний контейнерний перевізник Mediterranean Shipping Company (MSC) оголосив про створення власної авіакомпанії MSC Air Cargo.

Новий підрозділ, який очолить колишній топ-менеджер Delta Air Lines Дженні Доуел, складатиметься з чотирьох Boeing 777-200F. Перший з них компанія має отримати до кінця 2022 року, а вантажні рейси розпочне на початку наступного року.

Літаками під брендом MSC керуватиме авіакомпанія Atlas Air.

Як зазначають у MSC, підрозділ MSC Air Cargo створено у відповідь на попит клієнтів і як додаткову послугу до своїх рішень щодо контейнерних перевезень.

MSC розпочне повітряні перевезення вантажів
Фото: msc.com

На початку 2022 року MSC випередила Maersk за місткістю своїх суден, ставши найбільшим оператором контейнерних ліній у світі. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 17,4% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становлять 697 суден (382 власниі) місткістю 4,496 млн TEU (1,958 млн TEU). Географія суднозаходів охоплює близько 500 портів на 200 маршрутах.

Швейцарська MSC — не перша судноплавна компанія, яка створює авіаційний підрозділ. У лютому 2021 року французська CMA CGM Group створила підрозділ авіаперевезень CMA CGM Air Cargo. На початку 2022 року підрозділ авіаперевезень Maersk Air Cargo з’явився у данської Maersk.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *