MSC оскаржить мільйонний штраф у спорі з імпортером із США

Глобальний контейнерний перевізник Mediterranean Shipping Company (MSC) оскаржуватиме рішення суду в США, який зобов’язав її виплатити $944,7 тис. за скаргою американської компанії-виробника меблів та предметів домашнього вжитку MCS Industries, повідомляє Splash 24/7.

Влітку 2021 року MCS Industries подала скаргу до Федеральної морської комісії США (FMC), звинувативши найбільші світові контейнерні лінії у порушенні контрактних зобов’язань щодо перевезення імпорту з Азії та завищення фрахтових ставок.

MSC своєчасно подасть апеляцію на рішення, після чого, згідно з правилами Комісії, рішення «втратить чинність доти, доки Комісія не вирішить це питання”, — відреагували в MSC на винесене минулого тижня рішення суду, який ухвалив оштрафувати її на суму близько $1 млн.

Як наголосили в компанії, суд розглянув по суті жодну з претензій до MSC, і MSC продовжує вважати, що претензії є необґрунтованими.

Рішення ґрунтується на процесуальному висновку, який неправильно трактує питання швейцарського законодавства, що перешкоджають MSC виконати попереднє розпорядження FMC про розкриття інформації. Жоден швейцарський орган не ухвалив, що MSC може надати інформацію, що відповідає швейцарському кримінальному законодавству, без відповідного дозволу. Навпаки, швейцарська влада найвищого рівня підтвердила, що MSC має слідувати встановленим процедурам відповідно до застосовних міжнародних конвенцій, учасниками яких є як США, так і Швейцарія”, — йдеться в офіційній заяві MSC.

MSC провела власне розслідування і прийшла до висновку, що труднощі MCS Industries з букуванням вантажів виникли через помилки та комунікаційні проблеми між MCS Industries і сторонніми посередниками, а не через будь-які порушення з боку MSC, наголосили в компанії.

У липні 2021 року президент США Джо Байден підписав указ, спрямований на посилення конкуренції в американській економіці та обмеження впливу великих корпорацій. Він зазначив, що «світова галузь контейнерних перевезень консолідувалась у невелику кількість домінуючих іноземних ліній та альянсів, що може поставити американських експортерів у невигідне становище».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *