MSC хоче збудувати контейнерний термінал у найбільшому річковому порту В’єтнаму

Глобальний контейнерний перевізник Mediterranean Shipping Company (MSC) у співпраці з В’єтнамською морською корпорацією (VIMC) спрямував пропозицію уряду В’єтнаму щодо будівництва міжнародного контейнерного терміналу в найбільшому річковому порту країни Хошимін, повідомляє Container News.

MSC має намір переспрямувати частину вантажів на майбутній термінал у Хошиміні з порту Сінгапур, який стає все дорожчим.

Проект, вартість якого оцінюється у $6 млрд, планується реалізувати у сім етапів. Почати будівництво MSC та VIMC мають намір у 2024 році та запустити першу чергу у 2027 році. Останній, сьомий етап буде реалізований у 2040 році.

Після реалізації всіх етапів пропускна спроможність терміналу становитиме 10-15 млн TEU на рік.

Майбутній контейнерний термінал допоможе створити конкурентну перевагу перед іншими країнами регіону і домогтися прориву в економічному розвитку В’єтнаму”, — зазначається у публікації.

На початку 2022 року MSC випередила Maersk за місткістю своїх суден, ставши найбільшим оператором контейнерних ліній у світі. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 17,4% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становлять 687 суден (355 власних) місткістю 4,464 млн TEU (1,83 млн TEU). Географія суднозаходів охоплює близько 500 портів на 200 маршрутах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *