MSC цифровізує більшу частину свого флоту

Глобальний контейнерний перевізник Mediterranean Shipping Company (MSC) та технологічна компанія Kongsberg Digital підписали контракт на оснащення цифрової інфраструктури обробки даних для флоту MSC.

Як повідомляє прес-служба Kongsberg, співпраця триватиме п’ять років, протягом яких розроблені компанією програмні рішення для моніторингу, обробки та обміну даних (Vessel Insight та Vessel Performance) будуть інтегровані на 500 із понад 600 суден MCS.

Використовуючи інфраструктуру передачі даних від судна в хмарне сховище Vessel Insight, MSC зможе добитися більшої прозорості та ефективніше використовувати дані, що отримуються.

Створена в 2016 році компанія Kongsberg Digital (входить до групи Kongsberg) є розробником та постачальником програмного забезпечення та цифрових рішень. Вона надає свої продукти для компаній цивільного флоту, нафтової галузі, ВДЕ та комунальних послуг, а також для збирання знань у галузі інформаційних технологій.

На початку 2022 року MSC випередила Maersk за місткістю своїх суден, ставши найбільшим оператором контейнерних ліній у світі. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 17,3% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становлять 677 суден (345 власних) місткістю 4,426 млн TEU (1,783 млн TEU). Географія суднозаходів охоплює близько 500 портів на 200 маршрутах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *