Морська адміністрація зобов’язала НТЦ видавати морякам безстрокові сертифікати

Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) попередила навчально-тренажерні центри (НТЦ) та Інспекцію з підготовки та дипломування моряків (ІПДМ) про те, що вони зобов’язані виконувати міжнародне та національне законодавство щодо термінів дії сертифікатів, які видають морякам.

Про це ідеться в листі-розпорядженні, якого було напередодні надіслано до УТЦ та ІПДМ за підписом голови Морської адміністрації Віталія Кіндратива.

Серед напрямків, які офіційно не потребують повторної підготовки фахівців:

  • підготовка та інструктаж з питань охорони для всіх моряків;
  • підготовка моряків, призначених виконувати обов’язки з охорони судна;
  • підготовка з судноводіння з використанням радіолокатора, радіолокаційної прокладки та засобів автоматичної радіолокаційної прокладки;
  • підготовка з використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС);
  • підготовка з управління складом навігаційної вахти на містку на рівні управління;
  • підготовка з управління складом вахти машинного відділення на рівні управління;
  • підготовка з управління складом навігаційної вахти на містку на рівні експлуатації;
  • підготовка з управління складом вахти машинного відділення на рівні експлуатації.

Наголошуємо на необхідності дотримання навчально-тренажерними центрами умов чинного законодавства під час видачі свідоцтв фахівцям із перерахованих вище напрямків щодо терміну їх дії”, — уточнюється в листі.

Морська адміністрація зобов’язала НТЦ видавати морякам безстрокові сертифікати
Фото: t.me/UkrainianSeafarersUnion

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

 У вересні 2022 року голова Морської адміністрації Віталій Кіндратив підписав доручення про запуск процедури автоматичного підтвердження стажу моряків.

У липні Президент України Володимир Зеленський підписав закон 1578-IX «Про внесення змін до статті 51 Кодексу торговельного мореплавства України щодо вимог до кваліфікації членів екіпажу». Новий закон пропонує визначити умови, за яких моряки мають право отримати повторне підтвердження кваліфікації для роботи на суднах без складання іспитів у державних кваліфікаційних комісіях (ДКК).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *