Морська адміністрація оптимізувала апарат «Держгідрографії»

В ДУ «Держгідрографія» за погодженням з Державною службою морського та річкового транспорту (Морською адміністрацією) у лютому 2022 року введено нову організаційну структуру. Про це повідомила прес-служба держустанови.

Завдяки новій організаційній структурі створено маяково-лоцмейстреське управління, до якого входить відділ навігаційного забезпечення та відділ експлуатації плавзасобів. Також створена група супроводження системи управління якістю та група науково-технічного розвитку”, — вказала прес-служба.

Крім того, посаду головного інженера трансформовано до рівня заступника начальника ДУ «Держгідрографія» з профільного напряму. Був оптимізований керівний склад та ліквідована посада першого заступника.

Це призвело до оптимізації адміністративно-управлінського апарату, розширення профільного напрямку, що дуже важливо для єфективної роботи з навігаційно-гидрогрофічного забезпечення, особливо в умовах зовнішньої агресії РФ”, — наголосили в «Держгідрографії».

Також реорганизовано Управління адміністративно-господарського забезпечення в управлінні адміністративної роботи та інформаційних технологій, це дозволить прискорити питання цифровізації установи та забезпечити кібербезпеку на відповідному рівні.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У грудні 2021 року Морська адміністрація за рішенням суду поновила Олександра Щипцова на посаді начальника ДУ «Держгідрографія».

ДУ «Держгідрографія» — науково-виробничий комплекс, що спеціалізується на науково-технічній діяльності у сфері навігації, гідрографії та океанографії, забезпечує виконання міжнародних зобов’язань України щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства. Належить до сфери управління Морської адміністрації.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *