Морська адміністрація оголосила перерву в навігації на Дніпрі

Державна служба морського та річкового транспорту оголосила перерву в навігації на шлюзах Дніпровського каскаду для проведення планових профілактичних та ремонтних робіт.

Згідно з повідомленням прес-служби Морської адміністрації, навігацію на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Середньодніпровському шлюзах буде закрито з 1 січня до 31 березня 2022 року.

На Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) і Каховському шлюзі навігацію буде закрито з 16 січня до 31 березня 2022 року.

При достроковому закінченні планових профілактичних і ремонтних робіт можливе скорочення строків перерви у навігації”, — вказали у Морській адміністрації.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон «Про внутрішній водний транспорт», який передбачає цілорічну навігацію. Водночас законом передбачено тимчасову зупинку навігації через погодні умови або ремонтні роботи на шлюзах.

Держбюджетом на 2022 рік передбачено виділити 741 млн грн на забезпечення експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *