Морська адміністрація оголосила перерву річкової навігації біля міста Дніпро

Річкове судноплавство біля міста Дніпро буде обмежено з 20 січня по 20 лютого 2022 року у зв’язку з ремонтом прогонних будов залізничних мостів. Про це повідомила прес-служба Морської адміністрації.

Відповідно до статті 46 ЗУ «Про внутрішній водний транспорт» та згідно з листом Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» для проведення профілактичних та ремонтних робіт встановлюються перерви у навігації в такі строки: на прогонних будовах судноплавних розвідних прогонів залізничних мостів №1 та №5 міста Дніпро з 20 січня по 20 лютого 2022 року. На вказаний період розведення прогонів не відбуватиметься”, — вказала прес-служба.

В Морадміністрації зазначили, що перерва у навігації встановлюється на вказаний період для суден, надводний габарит яких не дозволяє проходити під судноплавними розвідними прогонами залізничних мостів №1 та №5 міста Дніпро без їх розведення.

При достроковому закінченні планових профілактичних і ремонтних робіт можливе скорочення строків перерви у навігації.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *