«Морречсервіс» ввів послугу пробного тестування моряків через систему CES

ДП «Морречсервіс» запустило у своїх сервісних центрах послугу проходження пробного тестування для підтвердження кваліфікації моряків за допомогою системи Crew Evaluation System 6.0 (CES). Про це повідомила прес-служба «Моррічсервісу».

З метою популяризації та поширення CES-теста 6.0, який впроваджено у листопаді 2021 року в якості тестування ДКК для отримання кваліфікаційного документу, а також для тренування в умовах реального проходження іспиту ДКК, з 1 лютого 2022 року в сервісних центрах «Моррічсервіс» впроваджено послугу — пробне тестування CES 6.0″, — вказала прес-служба.

Послуга надається з 15:30 до 17:30 у приміщеннях сервісних центрів Одеси, Ізмаїла, Херсона, Маріуполя. Вартість однієї спроби проходження тесту — 270 грн (з ПДВ, без врахування банківських послуг). Кількість спроб не обмежена.

Для проходження пробного тестування необхідно попередньо записатися на послугу до відповідного сервісного центру, пред’явити громадянський паспорт та ідентифікаційний код. Попереджаємо! Фото та відео зйомка під час пробного тестування — заборонена”, — повідомили в «Моррічсервісі».

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У листопаді 2021 року в Одеському центрі «Моррічсервісу» почалося проходження тестування для підтвердження кваліфікації моряків за допомогою системи CES 6.0. Наприкінці грудня послуга стала доступна в усіх регіональних сервісних центрах ДП «Морречсервіс».

ДП «Морречсервіс» створене Морською адміністрацією у листопаді 2018 року як державне комерційне підприємство з метою здійснення допоміжного обслуговування водного транспорту. Сервісні центри «Моррічсервісу» відкриті в Ізмаїлі, Одесі, Херсоні та Маріуполі.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *