MOL встановить Starlink на свої судна

Найбільша судноплавна компанія Японії Mitsui O.S.K. Lines (MOL) оголосила про початок пробного використання сервісу Starlink компанії SpaceX, пише Splash 24/7.

Для випробування технології Ілона Маска на борту компанія співпрацюватиме з Marlink — одним з провідних постачальників сучасних технологій зв’язку для судноплавного сектору.

У MOL відзначили, що нова супутникова технологія може підвищити безпеку експлуатації за допомогою різних технологічних методів зв’язку між судном і берегом і значно покращити життя моряків на борту завдяки високошвидкісному зв’язку.

Угрупування супутників Starlink на низькій навколоземній орбіті (LEO) забезпечує набагато меншу затримку та більшу пропускну здатність, ніж традиційні супутники, і Marlink пропонує рішення з встановленим супутниковим зв’язком і Starlink для використання у морі”, — заявили в компанії.

У серпні круїзна компанія Royal Caribbean першою оголосила про забезпечення всього свого флоту інтернетом від Маска. Її приклад наслідувала норвезька Norwegian Cruise Line, яка також встановила станції Starlink на деяких своїх суднах.

До кінця 2022 року ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) планує обладнати 30 суден мобільним супутниковим інтернетом Starlink, термінали для якого передасть Міністерство інфраструктури.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *