MOL уперше запустила вантажопасажирський пором в автономному режимі

Судноплавна компанія Mitsui O.S.K. Lines (MOL) оголосила про завершення успішних ходових випробувань та судноводіння в автономному режимі великого каботажного порому для перевезення автомобілів, повідомляє Port News.

Поромне судно пройшло від порту Томакомай (Хоккайдо) до порту Оараї (Ібаракі). Випробування автономного судноводіння проводилися 6 та 7 лютого 2022 року у рамках проекту безекіпажного судноводіння, що реалізується японським фондом Nippon Foundation.

Поромне судно Sunflower Shiretoko пропливло в автономному режимі за звичайним комерційним маршрутом, подолавши відстань майже 750 км за 18 годин. За даними учасників проекту, це найбільша відстань для автономного плавання.

В рамках цих випробувань перевірялися технології автономного причалювання та відшвартування, системи прокладання маршруту для запобігання зіткненням з об’єктами, технологія обробки візуального зображення та визначення дальності.

Пором Sunflower Shiretoko має валову місткість 11,4 тис. тонн, довжину — 190 метрів, ширину — 26,4 метра. Судно вміщує 154 пасажири, 160 вантажівок та 62 легкові автомашини.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

MOL є транспортною мультимодальною групою компаній, яка управляє мережею щотижневих лінійних та логістичних сервісів по всьому світу, включаючи транстихоокеанський, трансатлантичний, північноамериканський, південноамериканський та азіатсько-європейський. Наявний флот групи включає 742 судна різного призначення загальним дедвейтом 54,7 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *