МІУ запропонувало новий порядок стягнення штрафів на річковому транспорті

Міністерство інфраструктури розробило та оприлюднило для громадського обговорення проект постанови Кабінету міністрів «Про затвердження Порядку стягнення штрафу за порушення законодавства про внутрішній водний транспорт».

Згідно з пояснювальною запискою до документу, його метою є приведення відомчих нормативно-правових актів у відповідність до вимог ст. 74 Закону «Про внутрішній водний транспорт» (№1054-ІХ), який, за винятком окремих положень, набрав чинності з 1 січня 2022 року.

Документ повинен забезпечити вичерпне нормативне врегулювання механізму притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, що допустили порушення вимог законодавства про внутрішній водний транспорт.

Також пропонується встановити форму протоколу про порушення вимог законодавства про внутрішній водний транспорт суб’єктом господарювання, порядок стягнення такого штрафу та порядок оскарження постанови у справі про порушення.

З повною версією документа можна ознайомитися на сайті Мінінфраструктури

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб приймаються Міністерством інфраструктури до 25 лютого 2022 року включно у письмовому та електронному вигляді.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

За даними МІУ, станом на 1 вересня 2021 року під наглядом Регістра судноплавства України було зареєстровано 841 судно внутрішнього плавання та 149 суден змішаного (ріка-море) плавання, які належать 231 судновласникові.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *