МІУ розпочало пошук підрядників для оцифрування процесу дипломування моряків

Міністерство інфраструктури оголосило тендер для визначення потенційних виконавців розробки електронних послуг у сфері дипломування моряків на порталі «Дія» та першої черги модулю дипломування моряків.

Як повідомила прес-служба МІУ, тендер оголошено у рамках проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Тендер розбито на два лоти, переможці в яких будуть здійснювати розробку:

  • першої черги модулю дипломування моряків — системи для цифровізації процесів оцінки компетентності моряків та видачі їм кваліфікаційних документів. Завдяки їй буде зменшено кількість паперових документів та мінімізовано людський фактор у процесах дипломування. У рамках розробки передбачається удосконалення реєстру документів моряків. У перспективі модуль стане основою для системи з надання інших пріоритетних послуг для моряків.
  • е-послуг у сфері дипломування моряків на порталі «Дія». Йдеться про можливість подання через Єдиний державний веб-портал електронних послуг («Дія») трьох типів заяв: для підтвердження/присвоєння кваліфікації моряка в державних кваліфікаційних комісіях; для повторного підтвердження раніше отриманого звання (Revalidation) на новий термін без проходження іспиту (за наявності схваленого стажу або успішного завершення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації); заяви про видачу послужної книжки моряка.

Учасники тендеру можуть подати пропозицію на один або обидва лоти. Оцінка пропозицій проводитиметься окремо для кожного лоту. Перемога у більш, ніж одному лоті, передбачена. Реалізація активностей по лотах може тривати паралельно.

Кінцевий термін подання пропозицій — 25 січня 2022 року. Деталі для участі в тендері розміщено на сайті TAPAS.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Наразі МІУ продовжує отримувати підтримку від проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» щодо налагодження роботи системи дипломування моряків за допомогою цифрових інструментів. Зокрема, уже впроваджено опцію підтвердження кваліфікації шляхом складання комп’ютерного CES-тестування.

Співпраця передбачає удосконалення реєстру документів моряків, встановлення необхідних інтеграцій та забезпечення надання послуг для моряків через портал «Дія». Як наголошують в МІУ, це дозволить морякам у прозорий спосіб та без корупційних ризиків отримувати необхідні їм послуги у сфері дипломування.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *