МІУ призначило Волошина директором держстивідора «Чорноморськ» до кінця війни

Міністерство інфраструктури призначило В’ячеслава Волошина на посаду директора ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ». Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков підписав наказ про призначення керівника державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Наразі на посаду директора ДП «МТПЧ» призначений В’ячеслав Едуардович Волошин”, — вказала прес-служба.

Згідно з наказом МІУ, до своїх обов’язків Волошин приступив 28 липня 2022 року на умовах контракту на строк дії воєнного стану плюс три місяці після його припинення або скасування.

Призначення здійснено відповідно до пункту 12 частини другої статті 8 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади».

Наприкінці червня Кабінет міністрів погодив призначення В’ячеслава Волошина на посаду директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ». До цього Волошин з 5 січня перебував у статусі виконувача обов’язків директора держстивідора.

В’ячеслав Волошин протягом двох років (з 2017 по 2019) очолював Чорноморську філію АМПУ, у 2021 році — очолював філію державної установи «Держгідрографія» «Дніпровський район Держгідрографії». Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Київський національний економічний університет за фахом «Економіка підприємств», а у 2009 році — Одеський національний морський університет за фахом «Організація перевезень і управління на транспорті».

ДП «МТП «Чорноморськ» оперує причалами №1-7, 8 (експлуатується з обмеженнями), 9 (секції I-III експлуатується з обмеженнями), 10, 11 (експлуатацію причалу заборонено з 17 вересня 2018 року), 12, 14-22, 26-29 морського порту «Чорноморськ».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *