МІУ представило нового керівника держстивідора «Чорноморськ»

Заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков у п’ятницю, 21 січня, офіційно представив нового керівника — виконуючого обв’язки директора ДП «Морський торговий порт (МТП) «Чорноморськ» В’ячеслава Волошина. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Працівники морської галузі добре знають В’ячеслава Едуардовича, оскільки він очолював Чорноморську філію АМПУ, а також керував іншими профільними підприємствами, тому особливого представлення він не потребує. Приймаючи рішення про його призначення, ми керувалися його професійними знаннями та навичками, а також з огляду на ситуацію, у якій зараз перебуває державне підприємство. Звичайно, я хочу подякувати попередньому керівникові Олександру Попову за те, що він дійсно намагався змінити ситуацію на краще, хоча в силу різних об’єктивних та суб’єктивних причин йому вдалося не все”, — зазначив Васьков.

Перед новим керівником ДП «МТП «Чорноморськ» заступник міністра поставив чітке завдання проаналізувати все, що було зроблено, виправити помилки та розробити чітку дорожню карту подальшого виходу підприємства із фінансової кризи, розвитку ефективного державно-приватного партнерства, збереження державної власності, зміцнення колективу підприємства та наближення до тієї успішної моделі, за якою працюють порти у Миколаєві та Южному.

Під час зустрічі були обговорені ще декілька важливих питань, зокрема щодо передачі у комунальну власність Чорноморської громади непрофільних соціальних об’єктів.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

В’ячеслав Волошин почав виконувати обов’язки директора ДП «МТП «Чорноморськ» з 5 січня 2022 року. У грудні 2021 року його кандидатура була погоджена Кабінетом міністрів.

ДП «МТП «Чорноморськ» оперує причалами №1-7, 8 (експлуатується з обмеженнями), 9 (секції I-III експлуатується з обмеженнями), 10, 11 (експлуатацію причалу заборонено з 17 вересня 2018 року), 12, 14-22, 26-29 морського порту «Чорноморськ». Держстивідор у 2020 році скоротив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 39,2% — до 4,111 млн тонн.

За підсумками 2020 року ДП «МТП «Чорноморськ» скоротило чистий збиток у 2,9 разу, або на 175,629 млн грн. — до 92,65 млн грн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *