МІУ планує пришвидшити ремонти шлюзів на Дніпрі

Міністерство інфраструктури планує пришвидшити ремонти на дніпровських шлюзах, щоб із 1 березня відкрити на них навігацію.

Як повідомила прес-служба Асоціації «Річки України», з такою ініціативою виступив заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков під час робочої зустрічі з представниками річкового бізнесу у понеділок, 21 лютого.

На сьогодні ремонти тривають на Каховському та Запорізькому шлюзах. За інформацією МІУ, роботи на першому планово готуються закінчити до 1 березня, а на другому — орієнтовно 7-10 березня.

Але з огляду на сприятливу погоду ремонт на Запорізькому шлюзі рекомендують прискорити, щоб із початком весни одночасно відкрити всі шлюзи. Офіційно інформацію щодо навігації планують оприлюднити до 25 лютого”, — повідомив виконавчий директор Асоціації «Річки України» Дмитрій Козаченко.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У 2022 році Морська адміністрація оголосила перерву в навігації на шлюзах Дніпровського каскаду для проведення планових профілактичних та ремонтних робіт в такі дати: на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Середньодніпровському шлюзах — з 1 січня до 31 березня, на Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) і Каховському шлюзі — з 16 січня до 31 березня 2022 року.

Сезон навігації 2021 року розпочався на судноплавних шлюзах Дніпровського каскаду 10 березня.

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон «Про внутрішній водний транспорт», який передбачає цілорічну навігацію. Водночас законом передбачено тимчасову зупинку навігації через погодні умови або ремонтні роботи на шлюзах.

Держбюджетом на 2022 рік передбачено виділити 741 млн грн на забезпечення експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *