МІУ і Запорізька ОДА шукають шляхи стабілізації роботи держстивідора БМТП

У Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося засідання, присвячене питанням залучення вантажопотоків для стабілізації роботи ДП «Бердянський морський торговельний порт» (БМТП), визначення перспективних напрямків розвитку державної стивідорної компанії та покращення транспортно-логістичної системи Запорізької області. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Начальник адміністрації Бердянського морського порту Тарас Верниба виступив із загальної презентацією порту та доповів стосовно виконання підприємством днопоглиблювальних робіт в акваторії та на підхідному каналі порту, систематичного ремонту причалів та інфраструктури загального користування, оновлення систем енергозабезпечення та стану реалізації проєкту державно-приватного партнерства (концесії).

Адміністрація Бердянського морського порту сприятиме залученню нових вантажопотоків та висловлює готовність до співпраці, створюючи належні умови для ефективної переробки вантажів у Бердянському морському порту та ведення господарської діяльності”, — зазначив Верниба, звертаючись до представників бізнесу та підсумовуючи свою доповідь.

Директорка ДП «БМТП» Ольга Самініна виступила з доповіддю стосовно поточного стану на підприємстві, акцентувавши на значному скороченні вантажопереробки державною стивідорною компанією, а також поінформувала щодо планів роботи, наявних потужностей та переваг співпраці з державним підприємством.

Читайте також: Не ждать концессии. МИУ определило курс ГП «БМТП» на ближайшие два года

Враховуючи складний стан державної стивідорної компанії, заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков та голова Запорізької ОДА Олександр Старух закликали представників бізнесу до пошуку рішень, що зможуть сприяти переорієнтації вантажопотоків до Бердянського морського порту, насамперед із залученням залізничного транспорту.

Про перспективи електрифікації ділянки Кирпотине—Бердянськ, встановлення пільгового тарифу на вантажоперевезення до ДП «БМТП» розповів заступник директора Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Анатолій Борецький.

За результатами засідання отримано зворотний зв’язок від представників бізнесу щодо розгляду можливості переробки вантажів через Бердянський морський порт у співпраці з ДП «БМТП».

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У листопаді 2021 року Міністерство інфраструктури підписало п’ятирічний контракт з новим директором ДП «БМТП» Ольгою Самініною.

ДП «БМТП» оперує причалами №1-9 Бердянського морського порту.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *