МІУ хоче підключити до «зернового коридору» Миколаївський порт

Міністерство інфраструктури розглядає можливість підключити до експорту зерна через «зерновий коридор» Миколаївський морський порт, але все залежить від ситуації з безпекою в регіоні. Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Кубракова, зараз до вивезення зерна готові два порти — в Одесі та Чорноморську. Протягом тижня роботу відновить і порт «Південний».

Вже цього тижня ми як відправлятимемо судна, так і чекатимемо на судна, які заходитимуть до цих портів. До кінця тижня ми сподіваємося, що порт «Південний» буде теж готовий: з кінця тижня — на початку наступного почнуть і вирушати, і надходити судна”, — сказав міністр.

За словами Кубракова, якщо ця ініціатива працюватиме, то незабаром уряд перейде до консультацій щодо відновлення роботи Миколаївського порту.

Ми дуже хочемо зробити це з портом Миколаїв — це дуже важливо. Цей порт, з огляду на те, що там зараз точаться бойові дії, до першого етапу не увійшов. Але ми нічого не забуваємо і будемо над цим працювати”, — наголосив він.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Перше судно за цією програмою вийшло з Одеського порту 1 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *