МІУ автоматизувало видачу дозволів ЄКМТ для міжнародних перевезень

Міністерство інфраструктури автоматизувало видачу дозволів Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ), що дозволяють здійснювати багаторазові міжнародні перевезення автомобільним транспортом. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

Щороку видача ліцензій виливалася у довгі черги на морозі, перевізникам доводилося заповнювати документи вручну, і як наслідок, багато хто не встигав і зазнавав збитків від простою. І, звичайно ж, на ринку працювало багато посередників (куди ж без них), які пропонували «вирішити» питання швидко. Більше жодних паперових листів-повідомлень для участі в конкурсі не буде. Мінінфраструктури автоматизує процес”, — написав Найєм у Facebook.

За його словами, подавати документи відтепер треба буде виключно в електронному вигляді через систему «Шлях» Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Наразі система проходить тестовий режим. Усі анкети, заповнені в пробний період, будуть автоматично видалені системою перед початком офіційної процедури конкурсу”, — поінформував Найєм.

Для участі в конкурсі перевізникам необхідно подати електронні анкети на 2023 рік з 1 до 31 жовтня 2022 року. Редагувати заявки можна буде лише до моменту передачі на розгляд конкурсної комісії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *