Митники «продають» місця в черзі на безкоштовне розмитнення — Гетманцев

Стали відомі факти, коли на митниці за хабарі «продаються» місця в чергах на безкоштовне розмитнення автівок з ЄС та контейнерів. Про це заявив голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Державна митна служба ухитряється «заробити» навіть там, де ми звільнили товари від мита. Ви продаєте місця в черзі автомобілів, які без сплати податків вишикувалися у п’ятидесятикілометрові черги перед кордоном. Здавалося б, коли нуль податків — заробляти взагалі нема на чому. Але ви знайшли і цю можливість. Ви намагаєтеся в Одеській митниці видати товари без митного оформлення, вдаючи крадіжку чотирьох контейнерів, що документально підтверджено. Ви намагаєтеся розікрасти склад тимчасового зберігання на Київській митниці. (…) У вас був кредит довіри. Однак він вичерпався, вочевидь”, — сказав Гетманцев під час засідання комітету у середу, 18 травня, звертаючись до керівництва органу.

Згодом на своєму телеграм каналі Гетманцев заявив, що Комітет висловив свою оцінку щодо організації роботи митних органів та здійснення митної справи в умовах війни.

Рішення Комітету — згодом”, — резюмував він.

Раніше стало відомо, що внаслідок ракетного удару по Одесі 10 травня було пошкоджено будівлю митного «Євротерміналу» у Одеському порту. Згорів не лише термінал: пошкоджені сім контейнерів, шість з яких належали клієнтам однієї компанії. Завдано збитків на мільйони гривень. За даними місцевих ЗМІ, перед цим контейнери були навмисно затримані митниками за командою керівника Одеської митниці Віталія Заколодяжного.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *