Мінекономіки розраховує на відправлення щомісяця 80 суден із портів Великої Одеси

Міністерство економіки розраховує, що морські порти Чорноморськ, Одеса і «Південний» зможуть щомісяця обслуговувати 80 суден. Про це повідомив заступник міністра економіки — торговий представник України Тарас Качка в ефірі телемарафону, передає УНН.

Ми розраховуємо, що в принципі за місяць навіть ті три порти можуть обслуговувати до вісімдесяти суден. Це може бути умовно до трьох на день. Як мінімум — по одному судну з кожного порту”, — сказав Качка.

За його словами, така кількість суден здатна забезпечити експорт до 3-3,5 млн тонн продукції на місяць, що було би «дуже оптимістичним показником».

У липні представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду підписали Туреччина, ООН та Росія.

У рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ та «Південний» вийшли вже 12 суден, які вивезли понад 370 тис. тонн агропродукції до семи країн світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *