Мінагропрод порадив трейдерам продавати більше фуражної пшениці

Міністерство аграрної політики та продовольства не вбачає загрози для забезпечення внутрішнього ринку продовольчою пшеницею, незважаючи на високі темпи експорту, але закликає трейдерів перейти на торгівлю фуражним зерном до кінця 2021-2022 маркетингового року (МР, липень 2021 — червень 2022), аби не провокувати подальше зростання інфляції. Про це заявив заступник голови Мінагропроду Тарас Висоцький, повідомляє Reuters.

Поки що ми не бачимо небезпеки для внутрішнього ринку пшениці”, — сказав Висоцький на зустрічі з трейдерами та виробниками минулого тижня.

За його словами, обсяг вже експортованої продовольчої пшениці становив близько 80% від загального обсягу експорту, що очікується цього сезону.

Дані міністерства показали, що з початку поточного сезону було експортовано 10,8 млн тонн продовольчої пшениці з експортного потенціалу в 13,4 млн тонн. Таким чином, до кінця сезону на експорт доступно 2,6 млн тонн продовольчої пшениці.

Заступник міністра порадив трейдерам перейти на експорт фуражного зерна, щоб не підживлювати зростання внутрішніх цін на пшеницю.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

З початку 2021-2022 МР Україна експортувала 5,3 млн тонн фуражної пшениці, або близько 45% від можливого обсягу експорту.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *