Інформаційна гігієна не менш важлива за фізичну. Навіть сьогодні. Бо коронавірус пройде, протестують вакцини чи винайдуть препарати (на щастя, ми живемо не в Середньовіччі), а репутація буде з нами. І з вами. Завжди. Пам’ятаймо про це.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Україні задля недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 керівництвом ДП «СК «ОЛЬВІЯ» були впроваджені наступні заходи.

– Всі транспортні засоби БАВТу перед та після кожного рейсу проходять дезінфекцію.
– Водії та інший персонал, що забезпечує перевезення співробітників підприємства, повністю забезпечений засобами індивідуального захисту.
– Докери та інший персонал, що забезпечує процес завантаження/розвантаження вантажів, повністю забезпечений спецзасобами захисту.
– Весь технічний персонал також повністю забезпечується засобами індивідуального захисту.
– Кожен співробітник має можливість користуватися антисептиками за потребою.
– Всі будівлі (технічні приміщення, кабінети тощо) кожного дня обробляються хлорвмісними та/або перексидними речовинами.
– Двічі на тиждень вся територія та кожна будівля повністю дезінфікуються.
– Медперсонал постійно контролює стан здоров’я докерів та водіїв.
– Кожен співробітник має можливість за потребою отримати медичну допомогу та/або пораду від медичних працівників щодо стану свого здоров’я.

Тому, за бажанням, представники вільної преси або інші зацікавлені особи можуть отримати більш детальну інформацію в будь-який момент. Для цього вам просто треба зателефонувати за контактними номерами, зазначеними на головній сторінці офіційного сайту, або написати на електронну пошту. Чи просто не боятися користуватися системою обміну миттєвими повідомленнями у ФБ.

Мнение автора колонки может не совпадать с мнением редакции сайта.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *