МХП отримає від ЄБРР €24 млн на підтримку ліквідності

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП) кредитне фінансування у розмірі €24 млн. Відповідне рішення рада директорів банку схвалила минулого тижня, повідомила прес-служба ЄБРР.

Це фінансування забезпечить МХП оборотним капіталом, необхідним компанії для сільськогосподарського сезону”, — вказала прес-служба.

Проєкт є частиною пакету ЄБРР «Україна — продовольча безпека» та реалізується у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування (Resilience and Livelihoods), яку банк прийняв з метою підтримки української економіки після російського вторгнення 24 лютого. Мета Програми — підтримка надання послуг та продовження ділової діяльності в Україні, що зрештою має забезпечити збереження джерел засобів для існування населення.

МХП, частина акцій якої знаходиться у лістингу Лондонської фондової біржі, є одним з провідних вертикально інтегрованих виробників курятини, зернових та рослинної олії з виробничими потужностями в Україні та на Західних Балканах. Група керує земельним банком площею 360 тис. га України. У 2021 році компанія виробила 704 тис. тонн курятини, 252 тис. тонн олії та 2,6 млн тонн зерна.

МХП у 2021 році отримав $393 млн чистого прибутку проти $133 млн чистого збитку у 2020 році, а його виторг зріс на 25% — до $2,37 млрд.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *