«Марітайм Логістікс» взяла в управління судно для перевезення вантажів з Дунаю

Компанія «Марітайм Логістікс», що входить до складу «Маріупольської інвестиційної групи» (МІГ), з початку маркетингового сезону взяла в тайм-чартер судно для перевезення генеральних вантажів Т Magna (прапор — Панама) дедвейтом 6,3 тис. тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Судно планується експлуатувати три місяці на вантажопотоках з річки Дунай, Чорного та Середземноморського басейну”, — вказала прес-служба.

Наразі судно Т Magna вже виконало один рейс, та повертається до порту Рені для виконання наступного рейсу.

Ми взяли судно в управління у досить турбулентний час на ринку. Можна сказати, що ми усвідомлено пішли на подібний ризик, оскільки це свого роду досвід та виклик самим собі, оскільки філософія нашої компанії рухатися лише вперед з максимально ефективним результатом за будь-якої ситуації. Зараз на ринку ми можемо спостерігати падіння фрахтових ставок, проте наша команда продовжує знаходити оптимальні та ефективні рейси, щоб закінчити тайм-чартер із прибутком”, — зазначив директор «Марітайм Логістікс» Антон Шапран.

Він наголосив, що компанія, незважаючи на випробування війною та переселенням колективу, продовжує надавати послуги фрахтового брокерства постійному клієнту, який перейшов з Азовського моря на річку Дунай та порти Чорного моря України, а також послуги комплексного менеджменту та агентування вантажів.

Читайте також: Історії на майбутнє. «Компанія була нашим всесвітом. Наш всесвіт зруйновано». Розповідь керівника Маріупольської інвестиційної групи Павла Плотнікова

У липні UTA Group, що також входить до складу «Маріупольської інвестиційної групи», відновила свою операційну діяльність у південній частині України. Зокрема, вона почала працювати на Дунаї.

Після початку російського військового вторгнення до України компанії, що входять до складу МІГ, перереєструвалися на вільній від окупантів території — у Вінниці.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *