Maersk збільшить термін доставки через локдаун у Шанхаї

Данський оператор контейнерних перевезень Moeller-Maersk AS попередив, що карантинні обмеження, введені владою Шанхая у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19, матимуть негативні наслідки для сектора і призведуть до зростання вартості транспортування. Про це пише The Wall Street Journal.

Влада Шанхаю з понеділка, 28 березня, закрила на чотири дні східну частину міста, в якій розташовано фінансовий район та індустріальні парки, для проведення масового тестування громадян. З 1 квітня буде закрито західну частину міста.

Наразі шанхайський порт відкритий, однак товарні склади закриті до п’ятниці, і транспортування товарів у порт та з порту призупинено.

Перевезення вантажів до Шанхаю і з Шанхаю скоротяться на 30% через локдаун, який діятиме в районах Пудун і Пусі до 5 квітня. У зв’язку з цим час доставки збільшиться, і витрати на транспортування можуть зрости”, — попереджає Maersk клієнтів.

В компанії також зазначили, що проблеми у ланцюжках постачань у США, Європі та Азії зберігаються, у зв’язку з чим глобальне операційне середовище залишається складним.

Серед інших факторів, що негативно впливають на операції компанії, називають поширення штаму «омікрон» у Європі та США, несприятливі погодні умови, а також війну Росії проти України.

Попит залишається виключно високим, і це чинить все більш серйозний тиск на глобальні ланцюжки постачань, оскільки наші потужності є недостатніми”, — зазначають у Maersk.

Раніше Maersk оголосила про повне припинення діяльності та продаж активів у Росії у світлі російської агресії проти України. Голова ради директорів компанії Джим Хагеманн Снабе сказав в інтерв’ю агентству Bloomberg, що рішення AP Moller-Maersk піти з Росії у зв’язку з війною проти України обійдеться дорого, але є правильним як з морального, так і фінансового погляду.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *