Maersk та IBM згорнуть блокчейн-проект TradeLens

A.P. Moller-Maersk і IBM, які спільно розвивали блокчейн-платформу TradeLens, вирішили закрити цей проект.

Як повідомила прес-служба Maersk, платформа повинна припинити функціонування до кінця першого кварталу 2023 року. До того часу всі учасники проекту забезпечуватимуть обслуговування клієнтів без шкоди для їхнього бізнесу.

TradeLens була створена як відкрита нейтральна галузева платформа у спробі здійснити сміливий прорив у цифровізації глобальних ланцюжків постачання. На жаль, у той час, як ми змогли створити працездатну платформу, досягти повної співпраці в галузі в глобальному масштабі не вдалося”, — пояснив керівник напряму бізнес-платформ A.P. Moller-Maersk Ротем Хершко.

За його словами, у результаті TradeLens не вийшла на рівень комерційної ефективності, необхідний для того, щоб продовжувати роботу та забезпечити очікувані фінансові показники як самостійний бізнес.

У Maersk наголосили, що група продовжить працювати над цифровізацією ланцюжків постачань та впроваджувати в галузь інновації з використанням інших рішень.

A.P. Moeller-Maersk та IBM запустили блокчейн-платформу TradeLens у серпні 2018 року. Система дозволяє відстежувати переміщення морських вантажів у режимі он-лайн.

До весни 2022 року платформа налічувала понад 1 тис. учасників, у тому числі портових операторів DP World, PSA Singapore, International Container Terminal Services Inc, Patrick Terminals, Yilport Holding, Modern Terminals.

У квітні 2020 року до TradeLens приєдналася Державна митна служба України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *