Львівщина запровадить електронну чергу для вантажівок на прикордонних пунктах

Щоб зменшити черги вантажівок на кордоні, на пунктах пропуску у Львівській області будуть запроваджені електронні черги. Про це заявив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко, повідомляє «Укрінформ».

Обласна служба автодоріг вже розпочала будувати спеціальні майданчики для відстою транспорту. Там водії зможуть дочекатись власної черги, до якої вони зможуть записатись завчасно, ще до приїзду на пункт пропуску.

Машина заїжджає, отримує квиток, і має свій номер, при виїзді на табло він знає коли виїжджати. Будуть окремо відведені стоянки з санвузлами, душем, кімнатою відпочинку. Також там можна буде придбати речі першої необхідності. Це не буде безкоштовно”, — розповів Бучко.

Вартість користування такою послугою у Львівській ОВА ще не визначили, але, за словами Бучка, орієнтуватимуться на вартість на подібних майданчиках у Європі. До прикладу, у Польщі це коштує близько €8.

Майданчики для відстою транспорту, які спершу збираються використовувати як звичайні паркувальні майданчики, попередньо, мають добудувати восени. Роботи вже ведуться на пунтах пропуску «Рава-Руська», «Шегині», «Краківець». Згодом їх обладнають усіма умовами для комфортного очікування на проїзд через кордон.

Наразі в Україні електронна черга на кордоні працює тільки у Закарпатській області. Поки що це пілотний проект.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *