Lloyd’s Register сертифікував перше безекіпажне надводне судно

Класифікаційне товариство Lloyd’s Register сертифікувало перше безекіпажне надводне судно. Свідоцтво видано морському безпілотнику DriX, розробленому компанією Exail, повідомляє Port News.

Сертифікація підтвердила, що безекіпажне надводне судно (USV) відповідає критичним вимогам безпеки для експлуатації у морі. Вона включала докладний аналіз на рівні системи, огляд конструкції та ходові випробування. Також оцінювалися конструктивна міцність, стійкість, управління та контроль у контексті дистанційної автономності.

Повідомляється, що сертифікація — ще одна важлива віха для DriX та операторів, яка знаменує значний крок у переході морської галузі до впровадження нових автономних технологій.

У Exail ми беремо активну участь у розробці правил використання морських безпілотників, намагаючись підвищити стандарти та визнання USV. Співпрацюючи з такими класифікаційними товариствами, як Lloyd’s Register, що підтверджують найвищий рівень безпеки морських безпілотників та їхню відповідність екологічним вимогам, ми прагнемо продемонструвати, що автономні технології безпечні для експлуатації. Завдяки цій співпраці ми сподіваємося, що зможемо допомогти зміцнити глобальне визнання морських дронів, оскільки вони сприяють підвищенню операційної ефективності та безпечному енергетичному переходу морської галузі”, — розповів технічний директор Exail з морських автономних систем Стефан Ваннуффелен.

Засноване у 1760 році у Великобританії як добровільна асоціація судновласників, суднобудівних фірм, виробників суднових механізмів та страхових компаній Lloyd’s Register сьогодні є найбільшим класифікаційним товариством, компанією з надання інженерно-технічних послуг морським суднам. Lloyd’s Register здійснює свою діяльність у багатьох секторах економіки, має штат співробітників із 9 тис. осіб у 78 країнах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *