Lloyd’s готовий страхувати судна з українським продовольством на суму до $50 млн за кожне

Учасники лондонського страхового ринку Lloyd’s планують запропонувати спеціальний пакет для покриття перевезення українського зерна, яке транспортується нещодавно узгодженими коридорами у Чорному морі, пише видання Politico.

Згідно із заявою синдикату, страхова компанія Ascot готова запропонувати страхове покриття на суму до $50 млн для українського зерна, яке перевозитиме кожне судно, в рамках програми, створеної спільно з Lloyd’s та Marsh.

Це дозволить суднам, які перевозять зерно та інші продовольчі товари з українських портів, мати надійне та доступне покриття для своїх експортних рейсів”, — ідеться у заяві.

За словами представника Ascot, будь-які збитки, завдані самим суднам — наприклад, від російського ракетного удару або морської міни — повинні покриватися окремим страховим полісом, який також розробляється, зазначає видання.

Страховики та брокери Lloyd’s of London вже застрахували партію суден, які проходитимуть через зерновий коридор, за умови наявності домовленостей щодо супроводу міжнародних військово-морськими силами та чіткої стратегії боротьби з морськими мінами.

Премії за вихід у ширший район Чорного моря різко зросли після початку російського військового вторгнення в Україну до 5% від вартості судна з 0,025% до вторгнення.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Перше судно за цією програмою вийшло з Одеського порту 1 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *