Латвія запропонувала свої порти для експорту українського зерна

Латвія готова допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти. Про це заявив президент Латвії Егілс Левітс на спільному брифінгу з президентами України, Литви та Естонії в Києві у середу, 13 квітня.

Ми можемо в Латвії допомогти з експортом зернових з України, щоб потік пішов через латвійські порти. І ми одразу після тієї зустрічі зателефонували своїм урядам і вживатимемо подальших заходів, щоб були необхідні плоди від цих зусиль”, — сказав Левітс.

Він також заявив про повну підтримку президентами країн Балтії та Польщі надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС і ухвалення цього рішення за прискореною процедурою.

У суботу, 10 квітня, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський і міністр сільського господарства Литви Кестутіс Навікас обговорили використання логістичних можливостей Литви для експорту українських зернових.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *