Кубраков написав заяву на звільнення з посади міністра інфраструктури

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков подав до Верховної Ради заяву про звільнення з посади. Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

До Верховної Ради України надійшла заява Кубракова Олександра Миколайовича про звільнення з посади міністра інфраструктури України”, — написав Мельничук у Telegram.

Відставка Кубракова не означає, що він іде з уряду. Прогнозується, що після об’єднання Міністерства інфраструктури і Міністерства розвитку громад та територій він буде призначений віце-прем’єром, який відповідатиме за інфраструктуру та регіональний розвиток. Рішення про укрупнення міністерств та призначення нового міністра ухвалює Верховна Рада.

Олександр Кубраков очолив МІУ у травні 2021 року. До цього він працював на посаді голови Державного агентства автошляхів «Укравтодор», де безпосередньо курував президентську програму «Велике будівництво».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *