Країни Придунав’я розробили проєкт розвитку транспортного потенціалу річки

Партнери з придунайських країн завершили розробку міжнародного проєкту Дунайської транснаціональної програми «Інтеграція водного шляху Дунай в розумні та сталі мультимодальні та інтермодальні ланцюги перевезення вантажів та пасажирів» (DIONYSUS). Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Мета проєкту — розвиток транспортного потенціалу річки Дунай. У проєкті взяли участь 26 партнерів з Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Молдови, Румунії, Сербії та Словаччини. В основі проєкту — розв’язання основних регіональних проблем в управлінні портовою інфраструктурою та планування ії розвитку задля сталого функціонування транспортно-логістичних ланцюгів річки Дунай. Розробка проєкту відбувалася за підтримки та фінансування за рахунок фондів Європейського Союзу”, — вказала прес-служба.

Проєкт розкриває транспортний потенціал Дунаю для всіх країн, що розташовані вздовж річки. Усі результати, розроблені в рамках DIONYSUS, забезпечили відповідність конкретним майбутнім цілям ЄС у сфері транспорту, TEN-T і Політики сплочення, що зробило DIONYSUS ключовим інструментом для ефективної реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

АМПУ долучилася до розробки проєкту DIONYSUS на початку липня 2020 року. Її представники здійснили комплексний детальний аналіз розвитку транспортних коридорів і внутрішніх водних шляхів української частини Дунайського регіону. Навіть попри розпочату військову агресію Росії та введення на території України воєнного стану, що в свою чергу призвело до критичного скорочення кількості спеціалістів проєктної групи, АМПУ виконала всі завдання за проєктом та продовжила свою участь до повного завершення, без порушень зобов’язань за Партнерською угодою.

Проєкт DIONYSUS — це впевнений крок до інтеграції українських портів на Дунаї із загальноєвропейськими транспортними коридорами. Наша держава у цьому проєкті, в особі ДП «АМПУ», під час форс-мажорних обставин, зарекомендувала себе, як надійний партнер, який у повному обсязі відповідно до національного та міжнародного законодавства виконав всі свої зобов’язання, перед міжнародною спільнотою”, — прокоментував керівник ДП «АМПУ» Олексій Востріков.

У свою чергу голова Асоціації сприяння транспорту на Дунаї «Pro Danube Romania» Сільвіо Метерна у листі до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України висловив свою повагу та вдячність керівництву АМПУ та всім спеціалістам проєктної групи за відповідальність, професіоналізм та злагоджену роботу у проєкті, незважаючи на вкрай важку ситуацію в Україні.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *