Kpler придбала постачальників глобальних даних про судновий трафік Marine Traffic та FleetMon

Французька компанія Kpler, що спеціалізується на зборі даних про сировинні ринки, придбала постачальників глобальних даних відстеження суден та морської аналітики Marine Traffic та FleetMon.

«Придбання таких активів відбувається під час зростання попиту на нові цифрові інструменти, а також наростання глобальних проблем у морському ланцюжку постачань. Ми вважаємо, що настав час об’єднати товарну та морську аналітику в одну єдину платформу. Це покращить дані та послуги, які ми надаємо, і сприятиме подальшим інноваціям у морському секторі», — вказала прес-служба Kpler.

Компанія Marine Traffic (Греція), створена в 2007 році, займається наданням інформації про місцезнаходження та переміщення суден.

Компанія FleetMon (Німеччина) надає корпораціям дані АІС, у тому числі промисловим підприємствам наприкінці ланцюжка постачаня.

У 2022 році Kpler отримала фінансування на суму понад $200 млн від приватних інвестиційних компаній Five Arrows та Insight Partners. За останні 18 місяців компанія загалом придбала п’ять активів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *