Контейнерні лінії значно покращили надійність розкладу порівняно з минулим роком

Показник надійності розкладу глобальних контейнерних перевезень знизився у січні 2023 року на 3,8 процентного пункту порівняно з показником грудня — до 52,6%.

Як свідчать дані Sea-Intelligence Consulting, погіршення показника спостерігається другий місяць поспіль після майже двократного зростання, яке тривало майже весь минулий рік. Порівняно з січнем минулого року індекс відповідності розкладу ліній підвищився на 22,2 процентного пункту.

Середній час запізнення суден у січні порівняно з попереднім місяцем зменшився на чверть доби — до 5,26 доби.

З 14 найбільших перевізників найвищий індекс надійності сервісу у січні 2023 року був у Maersk — 58,3%. Понад 50% дотримання розкладу продемонстрували ще чотири лінії: MSC -57,7%, CMA CGM — 52,1%, Hamburg Süd — 51,6%, Hapag-Lloyd — 50,8%.

У 9 ліній індекс відповідності розкладу був між 40% та 50%, до їх числа увійшов Zim, який продемонстрував найнижчий показник січня — 41%.

У 2022 році середній показник надійності розкладу глобальних контейнерних перевезень піднявся до найкращого з початку коронавірусних обмежень рівня — 42,3%, до кінця року відповідність розкладу зросла до 56,5%.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *