Компанія Hiscox готова страхувати судна українського зернового коридору

Страхова компанія Hiscox, провідний гравець лондонського ринку страхування Lloyd’s, планує створити страховий консорціум, який забезпечить покриття суден, що будуть здійснювати перевезення українським зерновим коридором. Про це повідомляє Reuters.

Минулого місяця організація Lloyd’s Market Association заявила про можливість створення страхового консорціуму, який забезпечить постачання зерна з українських морських портів.

Ми підтримали ринкову ініціативу Lloyd’s. Ми дуже підтримуємо це”, — сказав виконавчий директор Hiscox Акі Хусейн у середу.

За словами Хусейна, раніше Hiscox застрахувала деякі судна, які застрягли в українських портах, але поки не отримала жодних претензій.

Раніше страхова компанія Ascot і брокер Marsh спільно запустили програму, яка передбачає забезпечення покриття постачань зерна з України. Йшлося про покриття на суму до $50 млн за кожне судно.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

Перше судно за цією програмою, яке прямує до порту Тріполі у Лівані з 26 тис. тонн української кукурудзи, пройшло «зерновим коридором» з Одеського порту 1 серпня.

За інформацією Міністерства інфраструктури, зараз до вивезення зерна готові два порти — в Одесі та Чорноморську. Протягом тижня роботу відновить і порт «Південний».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *