Колишній керівник «Укрзалізниці» очолить Мінстратегпром

Верховна Рада призначила колишнього голову правління «Укрзалізниці» Олександра Камишіна міністром з питань стратегічних галузей промисловості. Таке рішення у вівторок, 21 березня, підтримали 312 депутатів.

Напередодні Верховна Рада звільнила Павла Рябікіна, який обіймав посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості з листопада 2021 року. За наявною інформацією, Рябікіна мають призначити послом України в Китаї.

Олександр Камишін був призначений головою правління «Укрзалізниці» у березні 2022 року. До того він із серпня 2021 року перебував на посаді в.о. голови замість тодішнього керівника Івана Юрика.

Наприкінці лютого 2023 року Камишін подав заяву на звільнення, заявивши про плани очолити Офіс з євроінтеграції «Укрзалізниці», але досі залишався на посаді. На початку березня Президент України Володимир Зеленський призначив його своїм позаштатним радником.

До роботи в «Укрзалізниці» Камишін був керуючим партнером інвестиційної компанії Fortior Capital. До цього у 2012-2019 роках він працював менеджером з інвестицій SCM Ріната Ахметова та входив до наглядової ради стивідорної компанії Ахметова Portinvest.

Мінстратегпром створили в липні 2020 року. Камишін став третім керівником міністерства після Олега Уруського та Павла Рябікіна.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *