Китай відправив рекордне число контейнерних поїздів до Європи у серпні

Загальна кількість відправлених контейнерних поїздів за маршрутами міжнародних залізничних перевезень Китай — Європа у серпні 2022 року збільшилося проти відповідного місяця минулого року на 18% — до рекордних 1585. Про це повідомив державний оператор національної мережі залізниць China State Railway Group.

Контейнеропотік у січні-серпні збільшився на 19% — до 154 тыс. TEU.

Число відправлень контейнерних поїздів у січні-серпні 2022 року зросло проти аналогічного періоду минулого року на 5% — до 10 575. Контейнеропотік збільшився на 6% — до 1,02 млн TEU.

Загальна кількість відправлених контейнерних поїздів із Китаю до Європи з початку 2022 року станом на 21 серпня перевищила 10 тисяч.

За даними China State Railway Group, Китай і Європу з’єднують понад 80 маршрутів контейнерних поїздів. Мережа контейнерних перевезень охоплює 200 міст у 24 країнах Європи. Поїзди перевозять понад 50 тис. найменувань товарів, у тому числі — автомобілі та товари широкого вжитку.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *