Китай відгородився від Росії колючим дротом вздовж річки Амур

У китайському міському окрузі Хейхе, який межує з Російською Федерацією, біля мосту вздовж річки Амур встановили огорожі та колючий дріт. Про це повідомляє «Фокус».

За інформацією видання Biang, телебачення Хейхе транслювало інтерв’ю з керівником Управління водного господарства Народного уряду міста Ян Чжаньхуном, під час якого показали встановлені огорожі біля мосту вздовж річки Амур.

Видання зазначає, що колючого дроту до введення моста в експлуатацію не було. Як припускають журналісти, спеціальні огорожі могли встановити, щоб запобігти можливим спробам порушення державного кордону з боку Росії.

Під час спілкування з представниками телебачення Ян Чжаньхун повідомив, що водне господарство завершило встановлення протипаводкових споруд у районі села Чанфацунь, яке розташоване в районі автомобільного мосту через річку Амур. За словами китайського чиновника, зведення огорож проспонсували за рахунок інвестицій.

Крім того, разом із мостом з боку Китаю на укріплювальній греблі встановили систему водних щитів, що дозволяють контролювати рівень води в річці у разі паводку.

Міський округ Хейхе розташований на березі річки Амур — навпроти російського міста Благовіщенська. З територією Російської Федерації Китай пов’язаний регулярним річковим сполученням та автомобільним мостом.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *