Кілійський завод УДП завершує ремонт буксира «Софія»

Кілійський суднобудівно-судноремонтний завод (КСБСРЗ), який є структурним підрозділом ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП), завершив основну частину капітального докового ремонту буксира «Софія». Про це повідомила прес-служба УДП.

Роботи тривали близько чотирьох місяців. Виконана найбільш масштабна частина робіт — заміна металу (близько одинадцяти тонн) в паливних бункерах, цистернах, внутрішніх переборках, зовнішній обшивці. Також виконано відновлення гвинторульового комплексу, очищення та фарбування підводної частини і головної палуби судна, механічні роботи з ремонту головних двигунів.

Наразі судно спущено зі сліпу на воду для проведення завершальних робіт не докового характеру — заміни гуми носових упорів, центрування валолінії, заміни ізоляції труб газовихлопу двигунів.

До постановки на ремонт буксир був забезпечений змінно-запасними частинами. За новими правилами після приходу з рейсу механік судна разом із суперінтендантом технічної служби складають попередню ремонтну відомість”, — додали в УДП.

У лютому Кілійський СБСРЗ розпочав виконувати капітальні ремонти суден з повним фарбуванням корпусу.

Раніше стало відомо, що УДП планує приєднати ХОСП «База технічного обслуговування флоту» (БТОФ) до КСБСРЗ і створити єдиний судноремонтний підрозділ.

КСБСРЗ спеціалізується на будівництві корпусів суден та судноремонті будь-якої складності. Підприємство будує річкові судна та судна типу «річка-море» (баржі, танкери, самохідні землевивізні шаланди, ліхтери, хімовози, контейнеровози, яхти), ремонтує річкові та морські буксири, несамохідні та самохідні суховантажні та наливні судна. За роки незалежності України завод збудував понад 150 корпусів суден, понад 60 барж типу SL, SLG, EVRO — TAF, FNG, RTS, відремонтував понад 1400 одиниць флоту.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами. Основу вантажів у 2022 році складають зернові та металургійна сировина. Крім того, компанія почала розвивати напрям контейнерних перевезень і запустила регулярні контейнерні каравани.

Компанія у 2022 році збільшила перевезення вантажів порівняно з 2021 роком. Зокрема, у січні-жовтні річковим флотом перевезено майже 1,5 млн тонн вантажів.

За підсумками 2022 року ПрАТ «УДП» одержало понад 1 млрд грн прибутку після 38 млн грн збитку за попередній рік.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *