Катар узгодив постачання ЗПГ на термінал у Німеччині протягом 15 років

Катар домовився про багаторічний контракт на морські постачання зрідженого природного газу (ЗПГ) до Німеччини, пише AFP.

За словами міністра енергетики Катару Саада Шеріда аль-Каабі, договір державної QatarEnergy з компанією ConocoPhillips передбачає щорічне постачання протягом 15 років 2 млн тонн зрідженого газу, або 3% річної потреби Німеччини, на термінал Brunsbuttel, що будується на півночі країни.

Це буде внеском Катару в зусилля з підтримки енергетичної безпеки Німеччини та Європи, сказав міністр, який одночасно є генеральним директором компанії QatarEnergy.

Постачання з катарських проєктів North Field East і North Field South стартують з 2026 року.

Катар продовжує вести перемовини з німецькими компаніями про додаткові обсяги постачання. Не виключені схожі контракти з іншими великими покупцями, зокрема RWE і Uniper.

Катар — один із найбільших у світі експортерів зрідженого газу. Емірат володіє третіми за обсягами запасами газу у світі після Росії та Ірану. Катар ділить з Іраном найбільше у світі газове родовище, розташоване біля узбережжя країни. Переважна більшість експорту йде до країн Азії: Японії, Південної Кореї та Індії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *