Капітан Бердянського порту перейшов на службу до окупантів — медіа

Капітан Бердянського морського порту Микола Єрьоменко перейшов на службу до окупантів. Про це повідомляють місцеві медіа.

За інформацією з надійних джерел, на співпрацю з окупантами добровільно зголосився Микола Миколайович Єрьоменко, який обіймав посаду капітана Бердянського морського порту. Єрьоменко, як любитель всього «савєтского» і комуністичного, дуже зрадів захопленню Бердянська, а нині агітує до співпраці з рашистами колишніх підлеглих”, — ідеться у публікації.

Читайте також: «Серце Азову»: шрами на згадку

Раніше стало відомо, що російські окупанти призначили «директором» Бердянського порту Володимира Стельмаченка, який раніше працював у Службі морської безпеки (СМБ) порту.

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

Наприкінці квітня російські загарбники викрали в окупованому Бердянську директора ООО «Автотранспортне підприємство «Аскет Шиппінг» Андрія Солодія.

Наприкінці лютого російські війська окупували місто Бердянськ. Місцева влада відмовилася від співпраці з окупантами.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *